Львів
25 квітня 2015

Львів

Управлiння проектами та методики PM

Львів
Конференцію закінчено.
Дякуємо усім за учаcть!

Львівський офіс американської компанії DataArt запрошує на третій етап першої міжнародної конференції IT NonStop.

IT NonStop — серія міжнародних конференцій — стартувала у лютому 2015 в Херсоні та успішно пройшла у Воронежі в березні. Цього року конференція проходитиме одразу в декількох містах України, Росії та Польщі.

Львівський етап відбудеться 25 квітня 2015 Тематика конференції у Львові — Управління проектами та методики PM.

Конференція буде корисна тим, хто вже управляє проектами з розробки ПЗ і прагне робити це ефективніше, а також тим, хто тільки придивляється до професії РМ.

Львівський офіс DataArt — активний учасник більшості IT-подій міста. Ми брали участь у конференціях конференциях Lviv JS, IT Arena, JDay Lviv 2014, Lviv Project Management Day 2014, GDG DevFest Ukraine, активно організовуємо зустрічі власного співтовариства Lviv IT talk.

Ми будемо раді бачити партнерів, спікерів та учасників. Приєднуйтесь! Кількість місць обмежена, участь тільки за попередньою реєстрацією.

Місце проведення – Стадіон «Арена Львів» (м. Львів, вул. Стрийська,199)

Партнер онлайн-трансляцiї - Твоє місто

Участь у конференції IT NonStop - безкоштовна

З усіх організаційних питань звертатися до Ольги Денисенко, pr-lviv@dataart.com, +380 (50) 7088225
Вiдео
Фотографії
Організатори
Спікери
Катерина Уголько
Катерина Уголько
Бізнес-консультант, Legal Marketing Solutions
Бізнес-консультант з внутрішніх і зовнішніх комунікацій маркетингового агентства Legal Marketing Solutions. Тренер, коуч, системний дизайнер. Катерина спеціалізується на наданні консультацій з питань стратегічного планування та розвитку бізнесу фірмам, які знаходяться на різних етапах свого становлення та зростання, допомагаючи їм розкрити свій справжній потенціал та піднятися на новий якісний рівень. Вона отримує задоволення від усього, що приносить натхнення та позитивні емоції: ранкова філіжанка запашної кави, французька мова, подорожі, йога - ось далеко неповний перелік того, що формує її внутрішній світ, в якому їй просто комфортно жити. Майстер-класи та презентації: «Якість в сфері послуг»; Кар'єрне планування: покоління Y; «Комунікація: інструкція із застосування»; «Формула лідерства»; «Інновації в юридичному маркетингу» та ін.
Ігор Савка
Ігор Савка
Project Manager, DataArt
Кар’єру в IT почав, як молодший програміст, і поступово виріс до керівника проекту. Займався налагодженням процесу всередині команди та організацією ефективної взаємодії з іншими командами. Підготовив та провів кілька успішних Go-Live та Upgrade для різних клієнтів. Має вісім років досвіду роботи в IT. До команди DataArt приєднався півроку тому, до цього працював у великій продуктовій компанії. Має намір поділитися реальним досвідом роботи над великим проектом. В своїй доповіді Ігор рогляне реальні проблеми, які виникали, та способи їх вирішення, які були втілені в життя. Все це в контексті продуктової компанії.
Ксенія Кобрин
Ксенія Кобрин
Agile тренер
Закінчила Технічний університет в Карлсруе (Німеччина) за напрямом: «Information engineering and Management» та Львівський університет ім.І.Франка за спеціальністю: «Міжнародні економічні відносини». Понад 6 років працювала Scrum Master в компанії ISM Ukraine. Досвід роботи з Scrum командами, сертифікований Scrum Master, практикуючий Agile тренер. Займається Agile трансформацією IT-організацій та постановкою процесів за допомогою інструментів Scrum та Kanban. Захоплюється подорожами, цікавими книжками, навчанням. Використовує європейський підхід до навчання та подачі теоретичного матеріалу. На думку Ксенії: «Воркшопи, гейміфікація, візуалізація допоможуть на власному досвіді спробувати та зрозуміти що означає бути Agile».
Ольга Котій
Ольга Котій
QA Lead, DataArt
Має значний досвід у тестуванні великих і маленьких проектів, мобільних, десктопних та веб-додатків. Розробила та втілила у життя успішні QA-стратегії, які продовжують розвиватися. Досягла позитивних результатів у командоутворенні та мікроменеджменті. Має кілька сертифікатів Стратоплан і невгасаючийо оптимізм.
Юлія Сулімова
Юлія Сулімова
Викладач кафедри "Системне програмне забезпечення", ОНПУ
Більше 7 років займається дослідженням проблем і можливостей вищої освіти. Впевнена, що сенс університету сьогодні - у створенні професійного нетворкінгу. Звідси зацікавленість розвитком soft-skills студентів, випускників, викладачів. Координатор проектів у Центрі партнерства з підприємствами, викладач кафедри "Системне програмне забезпечення" (ОНПУ). Складно? Звичайно. Але дуже цікаво!
Яна Пролiс
Яна Пролiс
Project Manager, SeoMarket UA
Досвід роботи в ІТ — 4 роки. Має безцінний досвід розробки mobile-додатків для великих міжнародних брендів; зйомок відео-роликів для новорічного проекту найбільшого мобільного оператора; розробки додатків для соціальних мереж у рамках комплексних стратегій просування брендів; web-розробки продуктових сайтів для відомих українських брендів. З 2014 року обіймає посаду Project Manager унікального українського ecommerce-стартапу MYService. З 2015 року — керівник PR-відділу в агентстві інтернет-реклами - SeoMarket.
Вікторія Коваль
Вікторія Коваль
Провідний тренер в компанії, EPAM Systems
Досвід роботи бізнес-тренером — з 1998 року. Консультант з питань управлінських компетенцій, навчання та розвитку персоналу, внутрікомандних комунікацій, розвитку особистісних якостей. Має значний досвід керування підрозділами, проектними командами, виробничим підприємством. З 2012 року — провідний тренер в компанії EPAM Systems.
Партнери